Site Kuralları

SİTE ÜYELİK KURALLARINI LÜTFEN DİKKATLİ OKUYUNUZ !!!

1:) Üyelikler yönetici tarafından onaylanmaktadır.

2:) Üyelik başvurusu onaylanan tüm üyeler teklif verebilir ve kazandıkları kuşları  almakla yükümlüdür. İhalede teklif verip kazanan üyeler alımdan vazgeçerlerse Sosyal Medya üzerinden bu konu hakkında bilgileri verilerek paylaşım yapılmasını peşinen kabul etmiş sayılırlar. (TEKLİF VERİRKEN BU KURALI UNUTMAYINIZ LÜTFEN)

3:) Sitemize üye olmakla üyeler site üzerinden cep telefonlarına gönderilen bildirim,duyuru ve tanıtıcı reklam (BURAKGOKTAS SMS başlığıyla gönderilen) SMS  bildirimlerini kabul etmiş sayılırlar.

4:) İhale bitiminden sonra en geç 1 hafta içinde ödeme yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde hiçbir hak talep edilemez. Ödeme yapmayanlar siteden süresiz olarak banlanır ve bir daha ÜYE olamazlar.

5:) Ödeme yapıldıktan sonra kuşlar en geç 2 hafta sonra sahiplerine gönderilir. Yurtdışından gelen kuşlar için bu süre minimum 1 aydır.

6:) Kuşu teslim aldıktan sonra 7 gün içinde kuşun sağlığıyla ilgili bir problem oluşursa site yöneticisine bildirilir. Aksi takdirde sitenin sorumluluğu kalmaz. Problem çıkan kuşun kardeşi yada muadili temin edilir. Yoksa ücreti iade edilir.

7:) Kuş gönderim şehir dışı için otobüse veriliş günü CUMARTESİ günüdür. İstanbul'dan şehir içi gönderim yoktur. Hak sahipleri kendileri bizzat gelip teslim almaları gerekmektedir.

8:) Kuş gönderim bedeli kutu başına 200-400 TL Aras'ıdır. 

9:) Sitemiz Vergi mükellefidir. Aldığınız ürün ve aksesuarların fiyatlarına KDV dahildir.

10:) Sitede ihalede sunulan kuşlar için + %18 KDV veya KDV dahil olarak ihalede belirtilir. Bunların dışında belirtilmemiş ihalelerde kuş sahibine hizmet anlaşma bedeli üzerinden komisyon + %18KDV faturası kesilir.

11:) ihalede TR markalı güvercinlerin açılış fiyatı 500-600 TL'dir. Bu fiyatların üstünde açılış isteyen kuş sahipleri kuşları satılmaz ise belirledikleri açılış fiyatının %10'unu siteye ödemeyi kabul etmiş sayılır.

12:) Aksi belirtilmediği sürece ihalede eklenen PEDİGRELER bire bir aynıdır. Kuşları alan arkadaşlar sitedekinin dışındaki bir formatta ve şekilde pedigre siteden talep edemezler. Pedigrenin doğruluğu kuşun sahibini bağlar sitemizin sorumluluğunda değildir.

13:)Yurtdışından ihaleye katılıp güvercin ve ürün satın alanlar kuşları kendileri teslim almak zorundadırlar. Yurtdışına kuş göndermiyoruz.

14:) İhaleye kuş veren kişiler siteye teslim edilen kuşların sağlık problemlerinden dolayı siteyi sorumlu tutamazlar.Ödemeleri kuş sahiplerine teslim tarihinden itibaren onbeş gün sonra ödenir. Kuşları siteye teslim eden herkes bu şartı kabul etmiş sayılır.

15:) ÜYE BİLGİLERİ KESİNLİKLE İZİN ALINMADAN ÜÇÜNCÜ TARAFLA PAYLAŞILMAMAKTADIR.

16:) SİTEMİZE ÜYE OLMAK ÜCRETSİZDİR. SADECE ALDIĞINIZ ÜRÜN VARSA ONLARIN ÜCRETİNİ YATIRIYORSUNUZ...

17:) Site tarafından ödemelerin kuş sahiplerine yapılması belirtilmiş ve istenmişse mutlaka dekontu 0539 666 34 31 veya +43 660 830969 numaraya WhatsApp'tan görüntüsünü atmanız gerekiyor. Aksi takdirde kuşun takibi site tarafından yapılmayacaktır, sorumluluk kabul edilmeyecektir.

18:) İhaleye kuş sunanlar sunmuş olduğu ihaledeki kuşlara teklif veremezler. Sunan hariç herkes teklif verebilir.